Inzerát

Hledáme spolehlivého člověka, který je schopen vytvářet věty k jednotlivým atributům, ze kterých se později budou generovat popisy pro firmy. Atribut je vlastnost určité firmy. Např. když máte restaurace a ta má salonek, tak právě salonek je vlastnost = atribut dané restaurace.

Vhledem k tomu, že se jedná o práci z domu, je pracovní doba přizpůsobena Vašim časovým možnostem, splněné minimum je vytvoření 200 vět denně, což je práce na cca 2h. Doporučený počet vět je 300/den.

Spolupráce probíhá v rámci smlouvy o dílo. Finanční ohodnocení se odvíjí od počtu vytvořených vět, kde za 1 správně vytvořenou větu náleží brigádníkovi 0,7-1Kč, dle obtížnosti věty. Věty jsou kontrolovány, proto je možné, že bude potřeba některé opravit. Pro vykonávání této práce je nutné vlastnit PC s připojením k internetu a disponovat základními schopnostmi pro práci s pc na úrovni běžného uživatele.

Pokud Vás tato nabídka zaujala prosím o zaslání Vašich osobních údajů (jméno, příjmení, adresa, rodné číslo, číslo účtu) na email asistentka@activenet.cz. Na základě toho bych Vám připravila dohodu a zaslala přihlašovací údaje a přesný postup.