Když se trápíte s vývojem webu nebo software...

Než začali pracovat s námi, většina našich klientů to dříve řešila také. Zpoždění při vývoji, nečekané výdaje, velké překročení rozpočtu, příliš mnoho chyb v aplikaci. Projekt nelze plánovat nebo nelze řídit. Řešíte to také? Pozvěte do týmu našeho konzultanta a nebo analytika. Vytvoří harmonickou spojku mezi Vaším dodavatelem vývoje (programátory) a obchodním řízením (Vaší firmou).

Potřebujete někoho, kdo má zkušenosti s vývojem IT projektů. Řídili jsme jich v historii již tisíce. Řešili jsme nespočet problémů a víme jak většinu z nich hladce a rychle vyřešit. Vždy, když s vývojem vlastního IT projektu uvíznete, kontaktujte nás. Službu, kterou od nás dostanete bude výrazně levnější, než náklady spojené s problémem v projektu.

Nemusíte projekt realizovat s našimi programátory. Dostaneme projekt pod kontrolu i za účasti jiného týmu programátorů než-li našeho. Doplníme Vám do týmu pouze zkušené analytiky a projektové manažery, většinou to stačí k vyřešení všch problémů projektu. Konktaktujte nás s popisem projektu a aktuálního stavu, v pčípadě potřeby k Vám dorazíme co nejdříve a zahájíme práce na záchraně vývoje Vašeho projektu.

Tato stránka byla publikována:
05.03.2018

 

 

Zpět na Aktuality