Kurzy

Bezpečnost informačních technologií pro začátečníky

IT bezepečnost a zabezpečení počítačových sítí není vtip. V řádu sekund, hackeři mohou zpřístupnit uzavřené sítě a prohlížet soubory, účty a dokonce ukrást identity. Tento kurz si klade za cíl uvést tuto problematiku, odkrýt skutečné metody, které hackeři využívají, a to tak, abyste mohli chránit sami sebe a svou síť.

Rozsah kurzu: 13 hodin
Termín: každé úterý 19:30 - 20:30
Volná kapacita: obsazeno

 

Marketing online: Jak mohou prodeje stoupnout o 633% za 12 hodin

Konkrétní, méně známé marketingové a copywritingové strategie, které používáme pro masivní nárůst prodejů a zvýšení konverzních poměrů. Zkoušeli jste někdy prodávat online a nevěděli jak na to? Žádný výsledek a nebo byl zanedbatelný? Snažíte se přivést Váš nápad na trh, ale bojíte se, že selžete, protože se necítíte jako dobrý obchodník? Klesají Vám tržby z důvodu úbytku zakázek? A nebo chcete jen více zákazníků?

Rozsah kurzu: 6 hodin
Termín: probíhá
Volná kapacita: obsazeno

 

Affiliate marketing: Jak mohu vydělat 5000Kč měsíčně jako affiliate partner

Chcete vydělávat peníze jako affiliate partner a nevíte kde začít? Máte malou znalost počítačů a internetu, ale i tak chcete vydělávat peníze online? Chcete začít svůj vlastní business a být svým pánem? Hledáte další zdroj příjmů nebo chcete brigádu přes internet a přivydělat si peníze? Tento kurz řeší všechny zde uvedené problémy.

Rozsah kurzu: 5 hodin
Termín: probíhá
Volná kapacita: obsazeno

 

Online podnikání: E-commerce - Vaše první strategie

Krok za krokem Vás provedeme spouštěním internetového obchodu. A to včetně studií skutečných obchodů. Je Váš život takový, jaký jste si vysnili? Vyděláváte dost na to, abyste mohli častěji dělat věci, které milujete? Změnilo by několik desítek tisíc korun vedlejšího příjmu Váš život? Je Váš vedlejší příjem tak velký, jak byste chtěli? A nebo jste jen uvázání ke kancelářskému stolu na dalších 20 let? Ukážeme Vám, jak na to.

Rozsah kurzu: 5 hodin
Termín: probíhá
Volná kapacita: obsazeno

 

Dělej digitální marketing správně

Konečně, strategická příručka k řízení chytrého růstu vašeho businessu. Pokud přeskakujete z jednoho způsobu na druhý a doufáte, že některý bude fungovat, tento kurz je určen právě Vám. Ověřená, přímočará strategie v digitální marketingu, která nakopne Váš business.

Rozsah kurzu: 9 hodin
Termín: probíhá
Volná kapacita: obsazeno

 

Jak vydělat 500 000 Kč online

Na úvod - někteří z Vás si řeknou "a co"?. Myslíme tím, jen 500 000 Kč? Neříkáme, že z Vás uděláme ten druh internetového milionáře, který ví jak vydělat miliardy online. Ale je tu jiná věc. Nemusíte mít obchodní zkušenosti, velkou znalost technologií a můžete začít jen jako vedlejší činnost. Takže to nezní špatně. Ukážeme Vám jak nápad převést v ziskový obchod. Provedeme Vás vším, od toho jak nápad otestovat, převést v příjem a to vše během jednoho měsíce.

Rozsah kurzu: 5 hodin
Termín: probíhá
Volná kapacita: obsazeno

 

Email marketing snadno a rychle: Vytvoř rychle velký seznam odběratelů

Jak vytvořit velké množství oděratelů, prodat více produktů a zvýšit svůj příjem a vliv. Aneb jak oslovit a získat svých prvních 1000 odběratelů. Ať jste úplný nováček v e-mailovém marketingu a nebo jste marketér dlouhé roky, tento kurz Vám pomůže v používání nástrojů a systémů e-mailového marketingu. Tento kurz je určen všem, kteří by rádi zapojili e-mailový marketing do svého podnikání.

Rozsah kurzu: 5 hodin
Termín: probíhá
Volná kapacita: obsazeno
 

200 000 cílených návštěvníků jen za 2 Kč/klik

Naučíme Vás jak inzerovat maximálně za 2 Kč za kliknutí s cílem maximalizace zisku. Ukážeme Vám, jak jednoduše a efektivně nastavit a generovat svůj vlastí traffic. Budete schopni začít využívat této reklamní metody k získání cíleného a neomezeného množství návštěvníků. Strategie začnete používat velmi rychle a umožní Vám zvýšit příjmy a inzerovat vlastní produkty.

Rozsah kurzu: 4 hodiny
Termín: probíhá
Volná kapacita: obsazeno

 

Sociální marketing pro úplné začátečníky

Naučte se používat sociální média efektivně a chytře. Dostaňte se z úplného začátečníka až na specialistu. Stačí jen chtít. Ukážeme Vám nejlepší způsob, jak uspět na sociálních sítích. Uvidíte, jak fungují sociální sítě. Pochopíte své klienty. Pochopíte pravidla. A vše využijete ve svém podnikání.

Rozsah kurzu: 4 hodiny
Termín: probíhá
Volná kapacita: obsazeno