Starají se o vás

Petr Ludvík

kontaktní email: ludvik@activenet.cz
V ActiveNet působí od úplného začátku. První projekty spojené s touto značkou začínal v roce 2001. Snaží se zajistit trvalý růst, zvyšovat efektivitu a hodnotu služeb pro zákazníky. Rád se účastní samotného vývoje zajímavých projektů a přímo se účastní většiny obchodů. Současně řídí a vlastní obchodní skupinu Active Holding, která působí v devíti odlišných oborech a které je ActiveNet členem. Má za sebou studia aplikované informatiky na Univerzitě Palackého v Olomouci, obor Marketing na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, rok studoval psychologii a genderová studia na Masarykově Univerzitě a obor E-Business v MBA programu na London International Graduate School. Dále úspěšně absolvoval šestitýdenní kurz historie internetu, technologií a bezpečnosti na Univesity of Michigan a kurz efektivního projektového řízení na University of California, Irvine.

Ladislav Zbořil

kontaktní email: zboril@activenet.cz
Ve firmě je zodpovědný především za správné zpracování zadaného úkolu, kontroluje tedy zda jsou všechny úkoly dokončeny bez chyb. Dále obsluhuje bug-tracking systém, do kterého zadává nové úkoly, které jsou pak dále zpracovávány. V rámci projektů komunikuje s klienty pro zjištění potřebných informací k realizaci jejich zakázek. Realizuje školení klientů pro práci s požadovanými www prezentacemi či jinými softwary.

Radka Kélová

kontaktní email: asistentka@activenet.cz
V Activenetu má nastarost pracovní plán všech zaměstnanců. Obsluhuje bug-tracking systém, do kterého zadává nové úkoly, které postupně zařazuje do pracovního plánu. Je tedy jakýmsi prostředníkem mezi klientem a programátorem. Dbá na to, aby bylo dosaženo maximální spokojenosti klientů a jejich požadavek byl vyřešen v co nejdřívějším termínu. V rámci projektů komunikuje s klienty pro zjištění potřebných informací k realizaci jejich zakázek. Stará se o administrativní záležitosti firmy jako jsou fakturace, smlouvy či potřebné dokumenty pro jednotlivé projekty.

a spousta dalších...

Všechny požadavky pružně a pečlivě řeší řada specialistů, programátorů, designérů, marketingových odborníků,... Přímo je bohužel kontaktovat jen tak nemůžete, využijte prosím našich zákaznických linek, které Vaše požadavky zpracují.